0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga
FC Bayern Munich
۵
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۱:۰۰
SC Freiburg
۰
۱
Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۰
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۱
۳
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۸:۰۰
SC Paderborn 07
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SV Sandhausen
۰
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
VfL 1899 Osnabruck
۲
۴
Hannover 96
Finished
۱۵:۳۰
SV Darmstadt 98
۴
۰
FC ST Pauli
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Dresden
-
-
SpVgg Greuther Furth
Cancelled
۱۵:۳۰
Korea Republic
K-League 1
Suwon Bluewings
۱
۰
Incheon United FC
Finished
۱۲:۰۰
Gangwon FC
۱
۱
Seongnam FC
Finished
۱۲:۰۰
Sangju Sangmu Phoenix
۱
۰
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
Ulsan Hyundai FC
-
-
Gangwon FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Suwon Bluewings
-
-
Busan I Park
Cancelled
۱۲:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
-
-
Incheon United FC
Cancelled
۱۴:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Ansan Greeners FC
۰
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۰۰
Jeju Utd
۲
۳
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Daejeon Citizen FC
-
-
Suwon FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Ansan Greeners FC
-
-
FC Anyang
Cancelled
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Olympique Lyonnais Srl
۲
۰
Stade Brestois 29 Srl
Finished
۲۳:۳۰
Olympique Nimes Srl
۱
۳
Paris Saint Germain Srl
Finished
۲۳:۳۰
FC Metz Srl
۰
۰
SCO Angers Srl
Finished
۲۳:۳۰
Stade De Reims Srl
۱
۱
Olympic De Marseille Srl
Finished
۲۳:۳۰
FC Toulouse Srl
۳
۱
Montpellier Hsc Srl
Finished
۲۳:۳۰
FC Stade Rennes Srl
۲
۰
AS Monaco Srl
Finished
۲۳:۳۰
Girondins De Bordeaux Srl
۰
۱
Lille Osc Srl
Finished
۲۳:۳۰
SC Amiens Srl
۰
۱
OGC Nice Srl
Finished
۲۳:۳۰
FC Nantes Srl
۳
۱
RC Strasbourg Alsace Srl
Finished
۲۳:۳۰
Saint Etienne Srl
۰
۲
Dijon Fco Srl
Finished
۲۳:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FK Teplice
۲
۰
FC Slovan Liberec
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Keila JK
۳
۳
Parnu JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
Bohemians Praha 1905 B
۱
۵
FC Viktoria Plzen B
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Viktorie Prerov
۲
۵
FK Nove Sady
Finished
۱۳:۰۰
FK Vojvodina
۰
۱
FK Spartak Subotica
Finished
۲۰:۰۰
FK Vozdovac
۲
۰
FK Kolubara Lazarevac
Finished
۱۳:۳۰
NK Bravo
۶
۰
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۳:۰۰
SK Benesov
۲
۴
FC Pisek
Finished
۱۲:۳۰
TJ Tatran Bohunice
-
-
Sk Lisen B
Cancelled
۱۲:۳۰
NK Maribor
-
-
NK Nafta Lendava
Cancelled
۱۳:۳۰
FK Crvena Zvezda
-
-
FK Graficar Beograd
Cancelled
۱۳:۳۰
IFK Lidingo FK
-
-
Tyreso FF
Cancelled
۱۵:۳۰
NK Domzale
-
-
NK Roltek Dob
Cancelled
۱۷:۳۰
FK Indija
-
-
FK Proleter Novi Sad
Cancelled
۱۷:۳۰
FK Zarkovo
-
-
FK TSC Backa Topola
Cancelled
۱۸:۳۰
NK Slaven
-
-
NK Inter Zapresic
Cancelled
۲۱:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Deportivo Alaves Sad Srl
۰
۲
FC Barcelona Srl
Finished
۲۱:۰۰
CA Osasuna Srl
۲
۰
RCD Mallorca Srl
Finished
۱۵:۳۰
CF Villarreal Srl
۲
۰
SD Eibar Srl
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Madrid Srl
۲
۱
Real Sociedad Srl
Finished
۲۳:۳۰
Simulated Reality League
Poland Ekstraklasa SRL
Kghm Zaglebie Lubin Srl
۰
۲
LKS Lodz Srl
Finished
۲۳:۰۰
Jagiellonia Bialystok Srl
۰
۰
MKS Arka Gdynia Srl
Finished
۲۰:۳۰
KS Gornik Zabrze Srl
۱
۱
Korona Kielce Srl
Finished
۲۰:۳۰
Wisla Plock Srl
۲
۰
Wisla Krakow Srl
Finished
۱۸:۰۰
Estonia
Premium Liiga
Paide Linnameeskond
۲
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۴:۳۰
Nomme Kalju FC
۱
۲
Tallinna JK Legion
Finished
۱۷:۳۰
Nomme Kalju FC
-
-
Tallinna JK Legion
Cancelled
۱۷:۳۰
Hungary
Magyar Kupa
MTK Budapest FC
۰
۰
Budapest Honved FC
Finished
۲۲:۳۵
Mezokovesd Zsory SE
۱
۱
Fehervar FC
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
FC Bayern Munich Srl
۱
۰
Eintracht Frankfurt Srl
Finished
۱۵:۰۰
VfL Wolfsburg Srl
۱
۳
Borussia Dortmund Srl
Finished
۱۵:۰۰
Borussia Monchengladbach Srl
۰
۱
Bayer 04 Leverkusen Srl
Finished
۱۵:۰۰
SC Paderborn 07 Srl
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim Srl
Finished
۱۵:۰۰
SC Freiburg Srl
۴
۱
Werder Bremen Srl
Finished
۱۵:۰۰
Simulated Reality League
Austria Bundesliga SRL
FK Austria Wien Srl
۱
۰
WSG Tirol Srl
Finished
۱۹:۳۰
FC Admira Wacker Modling Srl
۱
۱
SCR Altach Srl
Finished
۱۹:۳۰
Spusu Skn ST Polten Srl
۲
۲
SV Mattersburg Srl
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Suwon Bluewings (SRL)
۱
۰
Incheon United FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۲
۰
Seongnam FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
۳
۳
Gwangju FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Liga Pro 6x6
Belyye Rozy
۵
۲
Ryzhiye Lisy
Finished
۲۳:۳۰
Sinie Ptitsy
۶
۲
Krasnie Maki
Finished
۱۳:۳۰
Zelenie Berety
۳
۶
Ryzhiye Lisy
Finished
۲۲:۳۰
Krasnie Maki
۳
۱
Sinie Ptitsy
Finished
۱۰:۳۰
Zheltie Tulpany
۴
۵
Sinie Ptitsy
Finished
۱۱:۳۰
Belyye Rozy
۴
۲
Zelenie Berety
Finished
۱۸:۳۰
Zelenie Berety
۴
۵
Belyye Rozy
Finished
۲۱:۳۰
Belyye Rozy
۱
۵
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۷:۳۰
Ryzhiye Lisy
۴
۴
Belyye Rozy
Finished
۲۰:۳۰
Krasnie Maki
۴
۳
Zheltie Tulpany
Finished
۰۹:۳۰
Zheltie Tulpany
۶
۲
Krasnie Maki
Finished
۱۲:۳۰
Zelenie Berety
۵
۴
Belyye Rozy
Finished
۱۵:۳۰
Zelenie Berety
۳
۵
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۶:۳۰
Ryzhiye Lisy
۴
۶
Zelenie Berety
Finished
۱۹:۳۰
Ryzhiye Lisy
-
-
Zheltie Tulpany
Cancelled
۱۴:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
FC Jogeva Wolves
۲
۰
JK Sillamae Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Maardu Linnameeskond II
۱
۴
Kohtla-Jarve JK Jarve II
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Raasiku FC Joker
۶
۳
Raplamaa JK
Finished
۱۳:۳۰
Viljandi JK Tulevik II
۳
۰
FC Kose
Finished
۱۳:۳۰
Parnu JK Vaprus II
-
-
JK Piraaja Tallinn
Cancelled
۱۳:۳۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
۲
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۲۵
Paraguay
Primera Division, Apertura
General Diaz
-
-
Club Guarani
Cancelled
۲۱:۳۰
Libertad Asuncion
-
-
San Lorenzo
Cancelled
۲۱:۳۰
Cerro Porteno
-
-
Club River Plate Asuncion
Cancelled
۲۱:۳۰
Sportivo Luqueno
-
-
Nacional Asuncion
Cancelled
۲۱:۳۰
SOL De America
-
-
Club Olimpia
Cancelled
۲۱:۳۰
Guairena FC
-
-
12 De Octubre De Itaugua
Cancelled
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
SV Ried II
-
-
Wolfsberger AC (A)
Cancelled
۱۹:۳۰
WSC Hertha
-
-
Union Gurten
Cancelled
۱۹:۳۰
Asco Atsv Wolfsberg
-
-
USV Allerheiligen
Cancelled
۱۹:۳۰
Atsv Stadl-Paura
-
-
SK Sturm Graz (A)
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West, Promotion Round
SV Woergl
-
-
SC Schwaz
Cancelled
۱۹:۳۰
Dornbirner SV
-
-
VfB Hohenems
Cancelled
۱۹:۳۰
SAK 1914 Salzburg
-
-
FC Pinzgau Saalfelden
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg, Spring
SC Rothis
-
-
SC Austria Lustenau (A)
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Langenegg
-
-
FC Lauterach
Cancelled
۱۹:۳۰
Schwarz Weiss Bregenz
-
-
RW Rankweil
Cancelled
۱۹:۳۰
SCR Altach Youth
-
-
FC Wolfurt
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol, Spring
FC Kufstein
-
-
SV Telfs
Cancelled
۱۹:۳۰
Zirl
-
-
FC Wacker Innsbruck II
Cancelled
۱۹:۳۰
SV Hall
-
-
SVG Reichenau
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Kitzbühel
-
-
SC Imst 1933
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SC Team Wiener Linien
-
-
ASV Drassburg
Cancelled
۱۹:۰۰
SV Stripfing
-
-
SK Rapid Wien II
Cancelled
۱۹:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg, Spring
TSV St. Johann
-
-
SV Groedig
Cancelled
۱۸:۳۰
SV Seekirchen
-
-
SV Wals-Grunau
Cancelled
۱۹:۳۰
USK Anif
-
-
SV Kuchl
Cancelled
۱۹:۳۰
SV Austria Salzburg
-
-
SK Bischofshofen
Cancelled
۱۹:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Hapoel Tel Aviv FC
-
-
Hapoel Haifa FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Maccabi Tel Aviv FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Beitar Jerusalem FC
-
-
Maccabi Haifa FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Slovakia
Superliga, Relegation round
SKF Sered
-
-
FC Nitra
Cancelled
۱۸:۳۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
-
-
AS Trencin
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
FK Senica
Cancelled
۱۸:۳۰
Slovakia
Superliga, Championship round
MSK Zilina
-
-
MFK Zemplin Michalovce
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
FC Spartak Trnava
Cancelled
۱۸:۳۰
SK Slovan Bratislava
-
-
MFK Ruzomberok
Cancelled
۱۸:۳۰
Poland
I Liga
MKS Chojniczanka Chojnice
-
-
Warta Poznan
Cancelled
۱۷:۳۰
Zaglebie Sosnowiec
-
-
Stal Mielec
Cancelled
۱۷:۳۰
Chrobry Glogow
-
-
Wigry Suwalki
Cancelled
۱۷:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
Podbeskidzie Bielsko Biala
Cancelled
۱۷:۳۰
Odra Opole
-
-
Olimpia Grudziadz
Cancelled
۱۷:۳۰
GKS Jastrzebie
-
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Cancelled
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
-
-
Miedz Legnica
Cancelled
۱۷:۳۰
PGE Gks Belchatow
-
-
Puszcza Niepolomice
Cancelled
۱۷:۳۰
OKS Stomil Olsztyn
-
-
GKS Tychy
Cancelled
۱۷:۳۰
Ghana
لیگ برتر
Medeama SC
-
-
Karela United FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Legon Cities FC
-
-
Inter Allies FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Sogakope Wafa
-
-
King Faisal
Cancelled
۱۷:۳۰
Asante Kotoko
-
-
Dreams FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Berekum Chelsea FC
-
-
Elmina Sharks
Cancelled
۱۷:۳۰
Ebusua Dwarfs
-
-
Bechem United
Cancelled
۱۷:۳۰
Eleven Wonders FC
-
-
Accra Great Olympics
Cancelled
۱۷:۳۰
Hearts of Oak
-
-
Aduana Stars
Cancelled
۱۷:۳۰
Liberty Professionals
-
-
Ashanti Gold FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SV Wacker Burghausen
-
-
SpVgg Greuther Furth II
Cancelled
۱۶:۳۰
TSV Rain AM Lech
-
-
TSV Aubstadt
Cancelled
۱۶:۳۰
1. FC Schweinfurt 05
-
-
VfB Eichstatt
Cancelled
۱۶:۳۰
SV Heimstetten
-
-
Turkgucu Munchen
Cancelled
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
-
-
SpVgg Bayreuth
Cancelled
۱۶:۳۰
SV Viktoria Aschaffenburg
-
-
1. FC Nuremberg II
Cancelled
۱۶:۳۰
VfR Garching
-
-
FV Illertissen
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Memmingen
-
-
FC Augsburg II
Cancelled
۱۶:۳۰
TSV 1860 Rosenheim
-
-
TSV Buchbach
Cancelled
۱۶:۳۰
Lithuania
A Lyga
Vilniaus Riteriai
-
-
Suduva Marijampole
Cancelled
۱۴:۳۰
FK Kauno Zalgiris
-
-
FK Panevezys
Cancelled
۱۷:۳۰
USA
USL, Championship
Atlanta United 2
-
-
Charlotte Independence
Cancelled
۲۳:۳۰
Austin Bold FC
-
-
Portland Timbers II
Cancelled
۲۳:۳۰
Charleston Battery
-
-
Tampa Bay Rowdies
Cancelled
۲۳:۳۰
EL Paso Locomotive FC
-
-
Real Monarchs Slc
Cancelled
۲۳:۳۰
Hartford Athletic
-
-
Birmingham Legion FC
Cancelled
۲۳:۳۰
Indy Eleven
-
-
North Carolina FC
Cancelled
۲۳:۳۰
Louisville City FC
-
-
Miami FC
Cancelled
۲۳:۳۰
New Mexico United
-
-
Orange County SC
Cancelled
۲۳:۳۰
Phoenix Rising FC
-
-
Colorado Springs Switchbacks FC
Cancelled
۲۳:۳۰
Reno 1868 FC
-
-
FC Tulsa
Cancelled
۲۳:۳۰
Rio Grande Valley FC
-
-
OKC Energy FC
Cancelled
۲۳:۳۰
San Antonio FC
-
-
San Diego Loyal SC
Cancelled
۲۳:۳۰